Kapat
Soğutma Sistemleri 0

Threadripper’lara Özel Yeni Wraith Ripper Soğutucu Duyuruldu

Geçtiğimiz günlerde satışa sunulan Amd Threadripper 2990WX işlemcisine özel soğutucular çıkmaya başladı. Cooler Master firması bu yeni seriye özel bir soğutucu üretmeye hazırlanıyor. Üst düzey soğutma performansı sağlayacak modelin özellikleri ve fotoğrafları sızdırıldı. Yeni soğutucunun ismi ise Wraith Ripper olarak belirlendi.

Wraith Ripper

Son dönemlerde oldukça güçlü işlemcilerin geldiğini görüyoruz. Oldukça güçlü olan bu işlemcileri soğutması malesef kolay olmuyor. Cooler Master, Amd’ nin çıkardığı 2990WX işlemcisine özel yeni soğutucusunu duyurdu. Yeni Soğutucu’nun ismi ise Wraith Ripper olarak belirlendi. Özel tasarım ile karşımıza çıkan Wraith Ripper soğutma konusunda oldukça iddalı görünüyor. 7 adet ısı borusuna sahip olan model, Threadripper işlemcilerin yüksek performansına rağmen onları soğuk tutabilicek.

Wraith Ripper

Oldukça büyük bir görüntüye sahip olsa da tasarım olarak en ince ayrıntısına kadar uğraşılmış. Yeni Wraith Ripper’ın içerisinde 1 adet Cooler Master MasterAir Pro Selvo fan bulunuyor. Oldukça güçlü olan 120mm‘lik bu fan soğutma ve hava akışını üst seviyelerde tutabilicek. Soğutucu tasarlanırken Ram‘ler için özel bir boşluk bırakılmış. Bazı sistem toplamalarımız da büyük soğutucular boyutları nedeniyle Ram’lerimizi engelleyebiliyordu ancak Wraith Ripper’da böyle bir durum söz konusu değil. Son zamanlarda oldukça popüler olan RGB aydınlatmanın bu soğutucuda da mevcut olduğunu görüyoruz. Yeni Wraith Ripper bize ulaşan bilgiye göre 27 Eylül tarihinde satışa sunulacak. Yurtdışı fiyatının 120 Dolar olması beklenirken ülkemizdeki fiyatı ile ilgili bir açıklama ya da bilgi bulunmamakta.

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Kaan Akgül {Kaan Akgül}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir