Kapat
Oyun Dünyası 1

PUBG Lite: Yeni Eklenecek Özellikler Şaşırtıcı!

PUBG Lite 24 Şubat 2019 tarihinde sadece Tayland ülkesi için indirilmeye ve oynanılmaya sunulmuştu. Güncellemelerle birçok Asya ülkelerine sunulan PUBG Lite gün geçtikçe güncellemeler alıyor ve daha iyi hale geliyor.

Kısa bir süre önce geliştiriciler tarafından oyuna neler geleceği ve planlarını resmi sayfalarında paylaşmışlardı. Yeni gelecek özelliklerin PUBG’nin Steam versiyonunda olan özelliklerine benzetmeye çalışacaklarını bildirdiler. Gelin beraber yeni eklenecek özelliklere göz atalım 🙂

Pubg lite Beryl M762 (7.62MM) Silah

AKM silahından daha fazla hızlı atış hızına sahip bir silah.

Pubg little

Pubg lite MK47 Mutant  (7.62MM)

Orta menzil çatışmalarında çok iyi bir güce sahip olan MK47 Mutant tekli ve üçlü atış moduna sahip.

Pubg little

Pubg lite SLR  (7.62MM)

Bir keskin nişancı olan SLR adlı silah yüksek atış hızına sahip.

Pubg little

Pubg lite 3X ve 6X Dürbün!

Yeni gelecek silahlar PUBG’nin Steam versiyonunda bulunuyor. Birden fazla özellik gelmesi ile Tencent firmasının Lite sürümüne verdiği önemi gözler önüne seriyor. Bunların yanı sıra geliştiricilerin oyuna 3X ve 6X dürbünleri ve birçok özellikleri oyuna getireceklerini duyurduklarından sonra 14 Mart 2019 tarihinde oyuna yeni dürbünler eklendi. Bunların yanı sıra belirli dürbünlere yakınlaştırma ve uzaklaştırma özelliği geldi.

Pubg littleOyunda daha iyi bir deneyim yaşamamız için yeni gelecek balistik sistem ise oyuna ilerleyen zamanlarda eklenecek. Gerçekçi mermi yuvaları, arabaya ateş ettiğinizde araba üzerinde oluşacak mermi yuvaları ve düşmanınıza ateş ettiğinizde oluşacak mermi izleri. Ayrıca ortalığı kasıp kavurabileceğiniz yeni bir taktiksel oynayış getirecek işaret fişeği geliyor!

Flare GUN! (İşaret Fişeği)

 

Pubg little

Pubg little

Pubg Mobile ve Pubg Steam sürümlerinden alışık olduğumuz işaret fişeği artık PUBG Lite’a geliyor.İşaret fişeğini gaz alanın içinde atarsak bizlere bir yardım paketi gönderiyor, gaz alanı dışında atarsak Armed UAZ adlı zırhlı bir araç gönderiyor. Harita üzerinde nadir bulabileceğiniz İşaret Fişeği bizlere taktiksel bir oyun sunuyor.

 

Yeni paraşüt sistemi!

 

Paraşüt ile iniş yapacağımız zaman bizlere çeşitli taktikler uygulamamızı sağlayabilecek yeni paraşüt sistemi geliyor. Karakterimizle paraşütle inerken daha çok kontrole sahip olacağımız paraşüt sisteminde yeni iniş animasyonları, sert iniş ve hafif iniş gibi özellikler bulunuyor

(Bir önceki yazıma buradan ulaşabilirsiniz.)

Berkay KÜÇÜKBEKAR {Berkay KÜÇÜKBEKAR}

İnsanlara yardım etmeyi seviyorum ve küçüklüğümden beri bilgisayar ile çok vakit geçirdim. Kolay yolları sevmem, aksine zor yollar benim için kolay yoldur.

“PUBG Lite: Yeni Eklenecek Özellikler Şaşırtıcı!” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir