Kapat
HABERLER 2

Pusuculuk Bir Sanattır ! PUBG Lite Duyuruldu !

Yaklaşık 2 yıla yakın süredir oyuncuları adeta bünyesine hapseden Playerunknown’s Battleground’s steam’de yaklaşık 60 TL gibi bir fiyata sahip. PUBG Lite

PUBG Lite

PUBG Lite

Ve bunun yanında ise en can alıcı nokta yüksek sistem gereksinimleri ve güçlü ve stabil internet bağlantısı istemesi. Bunlarda özellikle Türk oyuncuların oldukça moralini bozan etkenlerdendi tabii bir ara PUBG Mobile emülatör ile oynamadık değil doğruya doğru. 🙂 Ama Lite bundan çok daha fazlasını vaad ediyor. Gelin beraber inceleyelim.

Hoşgeldin PUBG Lite

PUBG Lite ile düşük sistemli bilgisayarlarda dahi PUBG heyecanını yaşayabileceksiniz! PUBG sevenlere geçtiğimiz günlerde müjdeli bir haber duyuruldu. Sistem gereksinimleriniz PUBG için yeterli değilse veya PUBG’nin satış fiyatı size fazla geliyor ve oynamaktan geri kalıyorsanız işte bu haber tam sizlik açıkçası.

Erangel haritası PUBG Lite

Geçtiğimiz günlerde Tencent Corparation tarafından duyurulan habere göre PUBG’nin bu sürümü, Tayland’da test edilmeye başladı. Bu demek oluyor ki çok yakın bir zamanda dünyanın dört bir yanında Pabci 🙂 sevenler Lite’a erişip bu heyecanı yaşamaya başlayabilecek. Bir diğer yandan Playerunknow’s Battleground’s blog sayfasında da oyunun tüm dünya için resmi olarak çıkış tarihinin çok uzak olmadığı konuşuluyor.

Peki bu oyunun sistem gereksinimleri nasıl olacak? Sistem gereksinimleri nedeniyle birçok oyuncunun oynayamadığı pabci bu sürümüyle birlikte aşağıdaki sistem gereksinimlerine sahip oyuncuların bilgisayarına konuk olabilecek.

İşte Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşlemci : Intel Core i3 2.4 GHz
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000
  • RAM: 4 GB
  • Depolama Alanı: 4 GB

Ve Maksimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşlemci : Intel Core i5 2.8 GHz
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7870
  • RAM: 8 GB
  • Depolama Alanı: 4 GB

Yazımı buraya kadar okuduğun için teşekkürler eğer yazımı beğendiysen beğenip yorum atmayı unutma !

Bir önceki yazıma ise bu bağlantıdan ulaşabilirsin

https://www.pubg.com

Kürşat Yakın {Kürşat Yakın}

“Pusuculuk Bir Sanattır ! PUBG Lite Duyuruldu !” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir