Kapat
Huawei P30
Akıllı Telefon 1

Huawei P30 ve P30 Pro Özellikleri Tanıtıldı

Fiyat performans konusunda uzman olan Huawei. Şimdi karşınızda canavar iki telefon Huawei P30 Ve P30 Pro bomba gibi geliyor.

Huawei gerek fiyat gerekse performans konusunda bir numara olarak gösterilebilecek bir firma. Yaptığı telefonlar ile bir çok kullanıcının gönlünü fethetmiş durumda. Şimdi ise P serisinden P30 ve P30 Pro kullanıcıları için geliyor.

Huawei P30 Ve P30 Pro’nun özellikleri gün yüzüne çıktı

Huawei’nin daha önceki serisi olan P20 ve P20 Pro serisi ile birlikte dikkatleri kendine çeken firma, serinin yeni canavarları P30 ve P30 Pro için çalışmalara başlandığını söyledi. Yapılan açıklamalar ile birlikte 2019’un ilk yarısında ise tanıtımının yapılması bekleniyor. P30 serisini ise Richard Yu tarafınca bizzat onaylandı.

Geçen her gün telefon konusunda büyük gelişmelere imza atan Huawei, yeni çıkacak olan amiral gemisi telefonları ile birlikte daha fazla başarıya ulaşmak istiyor. 2019 yılının Mart ayında piyasa’da yer edineceği kesinleşen P30 serisi için güzel detaylar paylaşıldı.

Yukarıdaki resimde görüldüğü üzere üç adet kamera ile çıkacağı kesinleşti. P20 serisine benzer olarak P30 serisi’de üç adet kamera dizilimi ile bizleri bekliyor.

Huawei P30

P30 pro diğer serilere nazaran kamerayı bir üst seviyeye çıkartarak Pro versiyonu’nun dört adet kamera ile sunulacağı yönünde. 

Huawei P30 ve P30’un Özellikleri İse Şu Şekilde Olacak

Leica firması ile yapılan iş birliği ile birlikte kamera performansı ve deneyimi çok iyi işler çıkaracağına güvenen Huawei P30 Modelleri ile birlikte kamera performansın’da devrim yapacağı yönünde. Yakın kaynaklarca verilen bilgiye göre ise üç adet kamera ile gelecek olan P30’un 40MP değerinde ana, 20MP değerinde ikinci ve 12MP Geniş açı kamerası bulunacağı yönünde.

Kesin olarak geleceği belirtilen Kirin 980 işlemci ile birlikte 8GB Ram kapasitesine’de sahip olacağı verilen bilgiler arasında. Yine P30 Pro modelinde Kirin 980 işlemcisi bulunacak 10 ve 12GB ram olarak iki adet seçeneği bulunacak. TSMC’nin 7nm işlemcisi ile birlikte büyük bir performans sergilenmesi beklenen Huawei P30, Mate 20 Pro serisinden kat kat daha iyi olması kullanıcılar tarafından bekleniyor.

Ekin Karaduman {Ekin Karaduman}

İzmir' de yaşıyorum. Küçük yaşımdan beri bilgisayarlar ile iç içeydim. Şuan 18 yaşındayım teknoloji benim tutkum.

“Huawei P30 ve P30 Pro Özellikleri Tanıtıldı” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir