Kapat
Akıllı Telefon 2

HONOR Çentikten Vazgeçiyor Hoşgeldin Delikli Ekran !

Honor,Geçtiğimiz günlerde delikli ekran tasarımına sahip olan Wiev 20 adlı telefonunu resmi olarak tanıttı düzenlenen etkinlik sonrası Honor’un çentiği bırakma kararı bizi şaşırtmadı.

HONOR

Honor’un Wiev 20 yi tanıttığı etkinlik esnasında ise Honor’un yönetim kurulu başkanının şu sözleri dikkat çekti : “Gelecekte Honor telefonlarda daha az çentik olacak. Bunun yerine daha iyi bir çözümle devam edeceğiz.”

HONOR
Zhao’nun “daha iyi bir çözüm” dediği şey, bizim delikli ekran diye bildiğimiz ya da Samsung‘un Infinity-O dediği ekranlar oluyor. Aynı zamanda şirketin ekranın üstünde bulunan çıkıntılardan uzaklaşmak istemesinin sebebini de Zhao, “çentikler gerçekten büyükler” şeklinde açıklıyor.

OPPO Türkiye’ye Resmi Olarak Giriş Yaptı !

Bütün bunlarda demek oluyor ki demek ki bu yıl tanıtılacak olan Honor 20 de çentik yerine delikli bir ekran kullanılabilir. Hatırlayacak olursanız şirket, çentik tasarımını alt ve orta seviye telefonlarında da kullanan ilk şirketlerden biri olmuştu. Zhao, her ne kadar tüm telefonların ve amiral gemilerinin böyle olacağı hakkında kesin bilgiler vermemiş olsa da, delikli ekran tasarımının sıkça karşımıza çıkacağı bir gerçek.

Bir önceki yazıma da bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Sağlıcakla kalın 🙂

Kürşat Yakın {Kürşat Yakın}

“HONOR Çentikten Vazgeçiyor Hoşgeldin Delikli Ekran !” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir