Kapat
Honor 8A Akıllı Telefon 22 Mart'ta A101 de
Aktüel Ürünleri 0

Honor 8A Akıllı Telefon 22 Mart’ta A101 de

Ülkemizde Market zincirlerinden olan BIM ve A101’in teknoloji ürünlerini uygun fiyatlı olarak olarak kullanıcılara sunmasıyla yeni bir alan açmış oldular. BIM’in Apple ile yaşadığı lisans sorunu da olduğunu gördük ürünlerin Orjinal olmadığını belirtmiş ve dava açılmıştı. Tabi BIM tarafından da bazı açıklamalar yapılmıştı. Kullanıcılarına uygun fiyat etiketi ile ürünlerle buluşturmaya devam eden market zinciri şimdi de Honor 8A Akıllı Telefon 22 Mart’ta A101 de satışa sunacak.

Honor 8A Akıllı Telefon 22 Mart'ta A101 de

A101 Honor 8A’yı 22 Martta satışa sunacak, 1299 TL fiyat etiketi kullanıcılarla buluşturacak. Bunun yanında bir çok üründe raflarda olacak. Ülkemize A101 ile giriş yapacak olan Honor 8A’nın uygun fiyatlı olarak gelmesi de kullanıcılara giriş seviyesi bir cihaz almak isteyen kullanıcılara imkan sağlanıyor.

Honor 8A Teknik Özellikleri Neler?

MediaTek Helio P35 yonga seti kullanan Honor 8A 12 nm teknolojisini kullanıyor. 8 çekirdekli olan bu yonga setine yapay zeka desteği olan Power VR 8 serisi grafik birimi destek veriyor. 6.088 inçlik 1440×720 piksel çözünürlüğe sahip olan bu ekran da su damlası çentik tasarımı kullanılıyor. LPDDR3 3GB Ram ve 32 GB depolamaya sahip. Arka kamera da 13MP çözünürlüğünde bir kamera kullanılıyor. Ön kamera da ise 8MP çözünürlüğünde olacak. 3020mAh bir kapasiteye sahip olan bu cihazın giriş seviyesinde ki bir cihaz için yeterli olduğunu söyleyebilirim. Tabi ki giriş seviyesi bir cihaz olsa dahi günlük kullanımda yetersiz olabileceğini söylemekte fayda var. Parmak izi teknolojisine de sahip olacağını belirtelim.

Bu Hafta Aktüeldeki Diğer Ürünler

  • LED aydınlatmalı Piranha oyuncu klavyesi 30TL
  • 2400 DPI hassasiyete sahip Piranha oyuncu faresi 30TL
  • 40mm sürücülere sahip Piranha oyuncu kulaklığı da 50TL
  • Piranha kablosuz kulaklık da 60TL

Klavye, Mouse, Kablosuz kulaklık ve kablolu kulaklıklarında uygun fiyat etiketi ile kullanıcılara sunmaları da güzel oluyor. Özellikle uygun fiyat arıyan kullanıcıları cezbettiğini söyleyebiliriz.

LED aydınlatmalı Piranha oyuncu klavyesi 

Honor 8A Akıllı Telefon 22 Mart'ta A101 de

2400 DPI hassasiyete sahip Piranha oyuncu faresi

40mm sürücülere sahip Piranha oyuncu kulaklığı

 

Piranha kablosuz kulaklık

Diğer Aktüel ürünlerinde yine siz okurlarımıza aktarmaya devam edeceğim esenle kalın.

Erhan GÜLTEKİN {Erhan GÜLTEKİN}

Uzun yıllardır teknoloji alanında faaliyet göstermiş, 10 yıldır aktif olarak teknoloji ile iç içe yaşamış ve daha sonra Bilişim Sayfasını kurup İnternet ve Haber yayıncılığına başlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir