Kapat
Oyun Dünyası 3

Grand Theft Auto San Andreas 2018 Modu İle Geliyor

Rockstar Gamesin en çok sevilen oyunu olan Grand Theft Auto San Andreas tüm ihtişamı ile geliyor. Makarus takma adlı bir kullanıcının yaptığı SA_Directx 2.0 modu bizi eski GTA günlerimize geri döndürecek.

San Andreas ve Vice City çocukluğumuzun en sevilen iki oyunu olmayı başarmıştır. Yıllar geçse de San Andreas asla unutulmaz multi theft auto ve samp’ın hala çok oynandığını size söylemek isterim. Multi Theft Auto’da hala bir çok oyuncu bulunuyor. Arkadaşlarımızla internet kafeye gidip kanka gel samp oynayalım elbette ki demişizdir. San Andreas haritasını avucumun içi gibi bilirim. Nerede ne olduğunu nerede nasıl dönüş yapmalıyım gibi.

Hepimiz San Andreas’a şu efsane oyunu oynamak istiyorum demişinizdir. Dönemin koşullarından dolayı grafik konusunda günümüze göre maalesef ki güzel olmayan ama cazibesi ve bizi eğlendirmesi ile oyuna bağlayan GTA mod ustası bizi eski günlere döndürecek. Makarus oyunu 2018 oyunlarına benzeten ve cidden harika grafikler ile oyunu baştan aşağı yaratmış durumda. SA_Directx 2.0 modu ile oyun bambaşka bir görünüme sahip oluyor yazımızın sonunda ise mod ile ilgili bir video paylaşacağız. Bu modu gördükten sonra ise hemen oynamak isteyeceksiniz eski günlere geri dönmek isteyen oyuncular için bu mod harika bir sebep olacak gibi duruyor. Aşağıdaki videodan mod tanıtımını izleyebilirsiniz ve buraya tıklayarak modun indirme sayfasına gidebilirsiniz. Şimdi eski günlere dönme zamanı.

Ekin Karaduman {Ekin Karaduman}

İzmir' de yaşıyorum. Küçük yaşımdan beri bilgisayarlar ile iç içeydim. Şuan 18 yaşındayım teknoloji benim tutkum.

“Grand Theft Auto San Andreas 2018 Modu İle Geliyor” üzerine 3 yorum

  1. AliRıza dedi ki:

    peki sistem gereksinimi nedir ?

    1. Ekin Karaduman dedi ki:

      Modun içerisinde bir çok sisteme uygun enb bulunuyor kesin bir sistem özelliğine sahip değil. İsterseniz de optimizasyon için ek olarak dosya da bulunuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir