Kapat
Oyun Dünyası 0

Grand Theft Auto 3 Yıllar Sonra Tekrardan Dirildi

Grand Theft Auto efsaneleri denilince aklımıza üç adet oyun gelir GTA 3 ,Vice City ve San Andreas geliyor. Küçük bir ekip 20 yıl sonra GTA3 tekrardan yaptı.

Açık dünya oyunlarına bambaşka bir hava kazandıran GTA3 ,yirmi yıl sonra tekrardan karşımıza çok güzel bir atmosfer ile karşımıza çıkmak için hazırlanıyor.

Aramıza Hoş Geldin Grand Theft Auto 3

12 kişilik ekip tarafından geliştirilmekte olan GTA3 yeni versiyonu oyuncuları eski nostaljik günlerine döndürüyor. PS2 ve Dreamcast kullanıcılarına özel olarak geliştirilen ancak piyasaya sunulmamış olan GTA3 , Grand Theft Auto 3D projesi ile tekrardan eski nostaljik günlerine dönecek. GTA3 ‘ün Liberty City yerine Portland şehrinde geçecekti. Son anda oluşan gelişmeler ve sıkıntılar sebebi ile oyun tozlu raflara kaldırılmıştı.

Grand Theft Auto 3

Piyasaya sunulmamış olan versiyonda ise Claude yerine bambaşka biri bizi karşılayacaktı ve bu karakterin Claude ile hiçbir benzerliği yoktu. Geçtiğimiz günlerde ise Grand Theft Auto 3D modu için ilk tanıtım videosu yayınlandı. Şu an beta sürecinde olan oyun şu an halen geliştirme aşamasında. Yapılan küçük bir açıklamada ise oyuncuları eski nostaljik günlerine döndürmek istediklerini belirtiyorlar. Aşağıdan ise sistem gereksinimleri ve videoya ulaşabilirsiniz.

x Minimum sistem gereksinimleri:

  • İşlemci: 450MHz
  • RAM: 96 MB
  • Ekran Kartı: 16MB – 3D
  • Boş Alan: 700 MB

Tavsiye Edilen sistem gereksinimleri:

  • İşlemci: 700MHz
  • RAM: 128 MB
  • Ekran Kartı: 32MB – 3D

Ekin Karaduman {Ekin Karaduman}

İzmir' de yaşıyorum. Küçük yaşımdan beri bilgisayarlar ile iç içeydim. Şuan 18 yaşındayım teknoloji benim tutkum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir