Kapat
Oyun Dünyası 1

Fortnite 8. Sezon

Fortnite yeni ve merakla beklenen sezonu 8. sezon sonunda geldi. Eklenen yeni silahlar, yeni mekan, yeni harita yeni kostümler ve görevleri bu yazıda topladık.

İşte 8. Sezon

Yeni Harita Nasıl ?

Gördüğünüz fortnite`nin yeni haritasında çoğu değişiklik sağ üst kısmında oldu. Ağlayan Ağaçlık ve Klüp Kalantor yıkıldı ve yerini devasa bir volakana, Belalı Basamaklar adlı mekana ve Korsan Koyu adlı, oyundaki yeni top silahlarının en çok bulunduğu yere bıraktı. Bunun yanında sergi alanı sola taşınmak zorunda kalarak, Motel denen küçük mekanı haritadan kaldırdı.

Yeni Arayüz

Arayüz yeni rengi dışında aynı gözükse de asıl değişim görev listesi menüsünde oldu. Artık görevlerde grup yardımını seçerek gruptaki kişilerin o görevi yapması durumunda sizde yapmış sayılıyorsunuz ve daha hızlı görev tamamlıyabiliyorsunuz ama bu yardımı sadece bir görev için seçebilirsiniz .

Yeni Battle Pass

Yeni Battle Pass 7. Sezonun sonunda Son Son Şans görevlerinden 13 tanesini tamamlayan herkese ücretsiz verilmişti peki bekleneni sunuyormu ? Bu herkesin kendi görüşüne bağlı ama internette birçok kişi tarafından 100. lvl Battle Pass kostümü kötü bulunmakla birlikte FPS düşüşleri mobil, PC ve PS platformunda insanlar tarafından sosyal medyada paylaşılmakta .

Oyun Hala Yenilikçimi ? 

Getirilen volkan, Ateş kıralı Buz kıralı mücadelesinin devam etmesi buna katkı sağlıyor . Ancak gelecek olan hazine kapmaca etkinliği ve yeni silah toplar ile bu yeniliği daha ileri gotürüp sürdürmekte . Epic Games in yeni getirdiği birçok eşya ile eğik evlerdeki namı değer cünüp evin tekrar yıkılması ileride, eğik evlerin değişeceği hakkında bilgiler vermekte . Bu bilgilere bakarak bir çok teori üretilmiş ve üretilmeye devam ediyor . Kesin olan tek bir şey var eğik evler değişecek aşağıdaki fotoğrafta gözüktüğu gibi. Meğik Evler ne tarafta, moruk ?Ama Epic Games 8. sezonun canlı olması sadece bunlarla sağlayamaz . Bunu bizim gibi bilen Epic Games 7. Sezonda yaptığı Marshmello etkinliği yada eski sezonlarda ki küpün ganimet gölünu değiştirmesi gibi bir olay bu sezonda olmasi bekleniyor .

Oyunun Desteklediği Platformlar 

PC, PS, Android, ios, switch,Xbox platformunda oynayabilirsiniz .

Buraya tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

Atakan SAVUŞ {Atakan SAVUŞ}

“Fortnite 8. Sezon” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir