Kapat
Oyun Dünyası 0

Destiny 2 Battle.net Üzerinden Ücretsiz Oldu

Destiny 2‘nin yıl dönümü şerefine 18 kasıma kadar ücretsiz olacak. Bungie firması tarafından geliştirilen oyun Activision tarafından yayınlanmıştı. Destiny 2’yi Battle.net üzerinden ücretsiz olarak dağıtacak.  2 Kasım da 21.00’dan itibaren Battle.net üzerinde açılan yeni hesaplar Destiny 2 bilgisayar oyununu ücretsiz olarak talep edebilecekler.

Kullanıcıların oyunu talep etmeden önce yapmaları gereken bir işlem var. Kayıt olduktan sonra SMS korumasını aktif etmeniz gerekiyor. Daha sonra Battle.net hediye sayfasına giderek oyununu alabilirsiniz.

Daha önce oyunu satın alan kullanıcılar da unutulmamış. Oyunu satın alan kullanıcılara özel bir hediye hazırlanmış. Aralık ayında oyunu satın almış tüm kullanıcılara yıl dönümünü niteleyen bir rozet hediye edilecekmiş.

Destiny 2 Oyununu Nasıl Alacaksınız?

Oyunu aldığınızda hesabınızda kalıcı olarak bulunacak. Belli bir süresi bulunmuyor ömür boyu kullanabiliyorsunuz. Battle.net hesabınızla Battle.net uygulamasına giriş yapacaksınız ve sağ üstten hediyenizi almak. Bunun için de “Claim” butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Battle.net uygulamasına erişmek için bağlantıyı tıklayabilirsiniz. Battle.net

  1. Kayıt ekranına giriş yaptıktan sonra gerekli bilgileri yazıyorsunuz ve kayıt tuşuna basıyorsunuz.
  2. Kayıt işlemi gerçekleştikten sonra bilgisayar uygulamasını indiriyorsunuz.
  3. İndirdiğiniz uygulamayı kuruyorsunuz Türkçe dil desteği bulunmuyor maalesef.
  4. Kayıt olduğunuz e posta ve şifre ile giriş yapıyorsunuz.
  5. SMS kaydınızı yaptıktan sonra CLAİM butonuna basmanız yeterli.
  6. Daha sonra uygulamada GAMES butonuna basıp Destiny 2‘yi seçip Install butonuna tıklayıp kurulumu gerçekleştiriyorsunuz.

Erhan GÜLTEKİN {Erhan GÜLTEKİN}

Uzun yıllardır teknoloji alanında faaliyet göstermiş, 10 yıldır aktif olarak teknoloji ile iç içe yaşamış ve daha sonra Bilişim Sayfasını kurup İnternet ve Haber yayıncılığına başlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir