Kapat
Activision
Oyun Dünyası 1

Call Of Duty Black Ops 4 Yaptı Yapacağını

Activision Call Of Duty Black Ops serisi ile oyuncuları kendisine bağlamış ve büyük yankı uyandırmıştı. Activision tekrardan büyük bir bomba patlattı.

Call of Duty Black Ops 4 trailer videoları ile birlikte oyuncuları oldukça büyülemeyi başarmıştı ve oyun çıkmadan önce oyuncular serinin devam etmesini ve tekrardan eski günlere dönmek istiyorlardı. Activision yükselişte olan ve oldukça ses uyandıran battle royale türünü Call of Duty tarzına uyumladı ve oyuncularına sundu. Oldukça beğeni gören ve oyuncular tarafından bakılınca ise oldukça sevilen Call Of Duty Black Ops 4 hala oyuncular tarafından ilgi görmekti

Activision Artık En Ufak Şeyden’de Para Almayı Ver

Günümüzdeki bir çok firma oyun içerisinde’ki özellikle DLC (ek paketleri) paralı olarak satıyordu. Oyuncular tarafından pek tepki almasa’da Black Ops 4 cephesinde oldukça ilginç bir içerik ortaya çıktı. Oyun içerisinde reflex sight yerine eğer kırmızı bir nokta koymak isterseniz 100 cod puanı vermeniz gerekiyor. Ve buda 1 dolara tekabül ediyor. Oyun içerisinde’ki black market (satış mağazısında) tonla içerik bulunuyor. Bu içerikleri satın almak istersek’te binlerce doları cebimizden çıkarmak zorunda kalıyoruz.

Oyunu oynayarak açamayacağımız bir çok içerik bulunduğundan dolayı oyuncular şu an için sessizliğini korusa’da yakın bir tarihtebüyük tepkiler almaya başlayacak gibi duruyor. Reddit üzerinde yazılan bir yazı’da yakında adım başı bile bizden para alacaklar, mermi başına bile para alsın diyen tonlarca oyuncu bulunuyor.

Ekin Karaduman {Ekin Karaduman}

İzmir' de yaşıyorum. Küçük yaşımdan beri bilgisayarlar ile iç içeydim. Şuan 18 yaşındayım teknoloji benim tutkum.

“Call Of Duty Black Ops 4 Yaptı Yapacağını” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir