Kapat
Oyun Dünyası 1

Bully 2: Yapım Aşamasında Olduğu Bildirildi!

Bully: Scholarship Edition, kısaca Bully adlı oyun 13 yıl önce Rockstar Games tarafından yayınlanan Aksiyon-Macera oyunudur. Uzun zamandır serisinin devamı için bir bilgi almadığımız Bully oyunu hakkında sizleri sevindirecek güzel bir haber geldi!

Bully

Bu güzel haberi SWEGTA adlı Youtube kanalı veriyor. Kanalının sahibi Rockstar Games şirketinde çalışan Alex Martens adlı bir geliştirici. Aldığımız bilgiyi siz değerli okurlarımız için doğruluğundan emin olmadan paylaşmayalım diye kanalı biraz araştırdık ve SWEGTA adlı kanalın Rockstar Games için birçok video yaptığını öğrendik.

Rockstar Games şirketinden şuanlık resmi bir açıklaması olmadı fakat elimize daha fazla bilgi geçerse sizlerle paylaşacağımız dan emin olabilirsiniz. Bildiğiniz gibi Bully oyunu ülkemizde pek bilinmemesine rağmen akıllara kazınacak bir oyun. Steam üzerinden 24.00TL fiyatına alabilirsiniz.

SWEGTA‘nın Youtube kanalına buraya tıklayarak Bully 2 hakkında çok fazla bilgi içeren videolarını izleyebilirsiniz. Haberin doğruluğundan şüpheleniyorsanız yorumdan bize bildirebilirsiniz. Aşağıda ise Bully: Scholarship Edition hakkında yazdığım yazıyı okuyabilirsiniz.

Bully: Scholarship Edition 

17 Ekim 2006 tarihinde Rockstar Vancouver tarafından Playstation 2 için piyasaya sürülmüştür. Rockstar VancouverRockstar Games‘in bazı oyunlarının senaryolarını, oynanışlarını kuran ve düzenleyen bir Rockstar şirketidir.

Hikayesi ise Jimmy Hopkins adlı 15 yaşında bir çocuğu yönetiyoruz ve onunla beraber okul macerasına atılıyoruz. İnsanlarla iletişime geçebilir, kız arkadaş yapabilir, dövüş turnuvalarına katılabilir, insanlara şaka yapabilir, kısaca istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

Eski grafiklere sahip olmasına rağmen günümüze göre oynanabilen ve hikayesiyle, oynanışıyla sizi kendine çekecek oyun zaman geçirmeniz için size bir ilaç gibi gelecek. Oyunu patates diyebileceğimiz bilgisayarlar üzerinde bile rahatça oynayabilirsiniz. Oyunu buradan satın alabilirsiniz.

(Bir önceki yazıma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz)


Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista
  • İşlemci: Intel Pentium 4 (3+ GHZ) / AMD Athlon 3000+
  • Ram (Belek): 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 9.0c Shader 3.0 destekli, Nvidia 6800 veya 7300 veya daha iyi bir kart, ATI Radeon X1300 daha iyi bir kart.
  • DirectX Sürümü: DirectX 9.0c
  • Boş Alan: 4.7 GB boş alan
  • Ses Kartı: DX9- uyumlu

Berkay KÜÇÜKBEKAR {Berkay KÜÇÜKBEKAR}

İnsanlara yardım etmeyi seviyorum ve küçüklüğümden beri bilgisayar ile çok vakit geçirdim. Kolay yolları sevmem, aksine zor yollar benim için kolay yoldur.

“Bully 2: Yapım Aşamasında Olduğu Bildirildi!” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir