Kapat

Bilgisayarınızı RGB Ekipmanlar ile Renklendirin !

RGB Ekipman Önerisi

Biliyorsunuz ki Yaz mevsimine doğru tatilinde gelmesiyle birlikte herkes yeni sistem arayışı içine giriyor. Sistemlerini alırken görünüş ve kaliteyi de aksatmak istemeyen kullanıcılarımız için uygun fiyatlı ancak sisteminize çok hoş hava katacak parçalara bakalım .

Sleeve Kablolar :

Çoğu kullanıcının Güç kaynaklarında kullanılan kablolar siyah renktedir . Görünüşü pek kaliteli olmayan bu kabloları renklendirebilirsiniz . Peki nasıl ?

Son günlerin en popüler ürünlerinden olan renkli uzatma kabloları ( Sleeve) sisteminize çok kaliteli ve güzel bir görünüm katmayı amaçlıyor . Neredeyse her türlü rengi bulunan bu kablolar Modüler Güç Kaynaklarında fazlasıyla tercih ediliyor . Piyasada 70 TL den 300 TL ye kadar bulunabilen kablo ya da kablo setleri kalite ve görünüşleriyle insanları cezbediyor .

Sleeve Kablo Satın Almak İçin Tıklayınız

Rgb Fanlar :

Bilgisayarların çoğunda önem sahibi olan fanlar , çeşitli ekleme ve geliştirmeleri ile sisteminizi renk cümbüşüne boyayabiliyor .Sistemin hava akışını etkilediğinden dolayı soğutmada da etkili olan fanlar her yönden sistemimize fayda veriyor .  Rgb ve çeşitli renk seçenekleri bulunan bu fanlar kumanda , telefon ve çeşitli programlar ile istediğiniz renklere bürünebiliyor . Piyasada 40 TL den 600 TL ye kadar bulunabilen Rgb Fan setleri sizlere hem performans hem de sisteminizi aydınlatma opsiyonu sağlamakta . Satın almak isteyen arkadaşlarımız için bir tane uygun fiyatlı bir tane de yüksek fiyatlı kit linkleri bırakacağız .

Uygun Fiyatlı Fan Kiti Almak İçin Tıklayınız

Yüksek Fiyatlı Kiti Almak İçin Tıklayınız

 

   

Rgb Ledler :

Sisteminizin aydınlatmasını tek başına üstlenebilicek olan ledler boyutları ile de bizlere ergonomik kullanım sunmakta . Boyutları küçük olan bu ledler sisteminizdeki çoğu yere uyum sağlıyacaktır ve sisteminizi renk şelalesinin içine sokacaktır . Piyasada 20TL den 200TL ye kadar bulunabilen ledler uygun fiyatıylada kullanıcılara cazip gelmekte .

Rgb Led Almak İçin Tıklayınız

Rgb Ram Soğutucuları :

Orta ve Giriş segmentdeki çoğu ramde soğutucular tek renkte oluyor bildiğiniz üzere . Genelde üst seviye bilgisayarlar için olan rgb ramler fiyatları nedeniyle düşük bütçe için pek tercih edilmiyor . İşte kendi raminizi özelleştirip rgb soğutucu ekleyebiliceğiniz bir ürün . Türkiye’de henüz bulunmayan Rgb soğutucular sadece  yurtdışı sitelerinden temin edilebiliyor . Piyasa fiyatı 60 TL ile 150 TL arasında değişen soğutucular tek renk rami olan çoğu kullanıcının gözdesi olmuş durumda .

Rgb Ram Soğutucusu Satın Almak İçin Tıklayınız

 

Rgb Kasalar :

Sistemlerimizin yapı taşı olan kasalar yapımcı firmanın çeşitli rgb fan ve led eklemesi ile çok daha kaliteli ve göze güzel gelmekte . Son günlerde en çok tercih edilen Rgb kasalar kullanıcıları fazladan led ve fan masrafına sokmuyor . Piyasada 200 TL den 1200TL ye kadar bulunabilen Rgb kasalar hava akışları ile sistemin soğutmasınada son derece yardımcı olmakta .

Not : Aşağıda verdiğimiz linklerde Güç Kaynağı (Psu) bulunmamaktadır .

Dark : Rgb Kasa Almak İçin Tıklayınız

Cooler Master : Rgb Kasa Almak İçin Tıklayınız

Dark : Rgb Kasa Almak İçin Tıklayınız

Corsair  : Rgb Kasa Almak İçin Tıklayınız

 

 

 

Kaan Akgül {Kaan Akgül}

“Bilgisayarınızı RGB Ekipmanlar ile Renklendirin !” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir