Kapat
Akıllı Telefon 0

BEŞ KAMERALI NOKİA 9 İLE ÇEKİLEN RESİM

Son yıllarda firmaların telefonlara getirdiği bir çok özellik var. Nokia 9 beş kameralı telefon olarak sunulmuştu. Çekilen resim ise harika bir manzara.

Firmalar tarafından son yıllarda çıkan bir çok absürt piyada bulunuyor. Dört adet kameraya sahip olan Samsung Galaxy A9 gibi. Galaxy A9 ele alma gerekirse. Kamera özelliklerine bakmak gerekirse her bir kameranın ayrı özelliği bulunuyor. 24 megapiksel f/1.7 kamera değerine kamera, 10 Megapiksel f/2.4 telefeto, 8 megapixel 120 derece açıya ve portre moduna sahip kamera ile 5 megapiksellik derinlik sensörüne sahip kamera bulunuyor.

Nokia 9 İle Çekilen O Görsel

Merakla beklenen telefonlar arasında yer alan Nokia 9 başlamasına saatler kalmış olan MWC (MOBILE WORLD CONGRESS) 2019 “Mobil Dünya Kongresi” tanıtılacak olan Nokia 9 arka yüzünde tamı tamına beş adet kamera barındırıyor. Profesyonel bir fotoğrafçı olan Konsta Punkka çekmiş olduğu harika bir fotoğrafı İnstagram üzerinden paylaştı. Konsta Punkka Nokia ile yapmış olduğu sponsorluk anlaşmasıyla paylaşılan fotoğrafta ise açıklama bölümünde 24 Şubat tarihinde telefonun tanıtımı yapılacak. İnstagramın kaliteyi düşürmesine rağmen dağların üzerinden sızan güneş ışığının yanında fotoğraf oldukça zamanlı bir biçimde çekilmiş durumda. Kara renkteki bulutlar ise görsele derinlik katmış durumda. Konsta Punkka ise ışık dengesini oldukça iyi ayarlamış.

Şu an için insanlar dört adet kameralı telefona zor alışmışken Nokia tarafından beş adet kameralı telefonun çıkması telefon kullanıcılarını şaşırtacak gibi duruyor. Kameraya ait bilgiler şuan için paylaşılmış olmamasına rağmen yakın zaman içerisinde kameralara ait bilgiler sızdırılacak gibi duruyor. Nokia 9 ile mobil fotoğrafçılık resimde görüldüğü gibi oldukça gelişeceği yönünde.

Nokia 9

 

Ekin Karaduman {Ekin Karaduman}

İzmir' de yaşıyorum. Küçük yaşımdan beri bilgisayarlar ile iç içeydim. Şuan 18 yaşındayım teknoloji benim tutkum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir