Kapat
GENEL 1

3200TL Bütçe Dostu PC Önerisi!

Hazır yaz gelip okullar bitmişken, gençler fazlasıyla oyun oynamak istiyor. Biz de buna istinaden, hem gençlerimizin boş vakitlerini değerlendirebileceği, hem oyun hem de gündelik işlerini rahatlıkla yapabileceği, ayrıca da fiyatıyla bütçe dostu olan bu sistemi umarım beğenirsiniz.

İ3 8100: 

İntel’in son serisinin en F/P ürünü, İ3 8100. Sistemimizin kalbi olacak bu parça, ekran kartımızı rahatça besleyebilmekle beraber, oyun için de ofis işleri için de bu fiyat bandında neredeyse rakipsizdir. İşlemcimizi başlıktaki bağlantıdan satın alabilirsiniz.

ASUS Cerberus 1050Ti 4GB:

Bilgisayar bileşenleri konusunda kalitesi ve garantisi ile piyasaya nam salmış olan ASUS, bu, Cerberus adlı modelini yakın zamanda tanıtmıştı. Nvidia’nın ürettiği GTX 1050Ti modelinin en yeni ve gaming için en uygun modellerindendir. Bu piyasa için fiyatının çok iyi olduğunu da belirtmeyi unutmayalım. Ekran kartını başlıktaki bağlantıdan satın alabilirsiniz.

Gigabyte H310M-A 1151V2:

İntel’in 1151V2 pin destekleyen yeni işlemcileri için ürettiği düşük-orta seviye bir anakart. Yüksek seviye 1151V2 pin anakartlar cep yaktığından bu fiyata göre gayet F/P bir anakarttır. Anakartımızı başlıktaki bağlantıdan alabilirsiniz.

HyperX DDR4 2666 MHZ 8GB RAM:

HyperX kalitesi ile harmanlanmış,8. nesil işlemciler için de tam ideal bir RAM. Hazır piyasada RAM stokları bitmişken iyi bir fiyat ve performanslı bir RAM.  Son zamanlarda olan RAM kıtlığı içerisinde kaçırmamanız gereken bir fırsat. RAM’imizi başlıktaki bağlantıdan alabilirsiniz.

Seagate BarraCuda 7200Rpm 3.5 İnch HDD 1TB:

Seagate’n neredeyse her sistemde kullanılan HDD’si, artık normalleşmiş durumda. HDD’miz, son piyasaya göre de fiyatıyla rakiplerine taş çıkartmakta. HDD’mizi başlıktaki bağlantıdan alabilirsiniz.

James Donkey 120GB SSD:

James donkey’in çıkardığı bu ssd, rakiplerine göre mükemmel olan fiyatıyla ünlenmiş. İşin gerçeği, hem fiyatı hem de performansına göre kaçırılmayacak bir ürün olduğunu söyleyebilirim. SSD’mizi yukarıdaki bağlantıdan alabilirsiniz.

AeroCool Cruisestar Advance 500W 80+ Bronze Mid Tower Pencereli Kasa:

AeroCool, Bu Kasa+Power Supply bundle’ında gayet başarılı bir iş çıkarmış gibi gözüküyor. Ön panelde 12cm Kırmızı Ledli ve Arka kısımda yer alan 8cm, toplamda 3 adet Fanı ile birlikte bize 500w 80+(80 Plus) sertifikası karşılıyor, yani bu kasa ve güç kaynağı fiyatına göre gayet  iyi iş çıkarır gibi duruyor. Fiyatına göre mükemmel bir kalite, görüntü ve verimlilik sunan bu bundle’ımızı başlıktaki linkten satın alabilirsin

Umarım hazırladığımız sistem önerisini beğenmişsinizdir.

 

Berke ATAOĞLU {Berke ATAOĞLU}

27 Temmuz 2005'te İzmir'de doğdum. Henüz 13 yaşında olsam da uzun zamandır teknoloji ile içli dışlıyım.

“3200TL Bütçe Dostu PC Önerisi!” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir